Apie kliniką

   Apsilankiusieji mūsų odontologijos klinikoje patvirtina: tai visiškai nauja ir maloni patirtis…

 

   Iš tiesų Streikų odontologijos namai primena tikrus namus – čia mes priimame ne vien tik įprastus pacientus, bet daugiau svečius, kuriuos visada apgaubiame dėmesiu, šiluma, supratingumu. Streikų odontologijos namų personalas su visais svečiais – pacientais bendrauja taip, lyg būtume seni draugai ir pažįstami, užsukę pas mus pasitarti dėl savo burnos higienos ir sveikatos. Toks požiūris į pacientus – ne atsitiktinis. Tai ne reklaminis triukas ar eilinė užsienietiška rinkodaros akcija.

 

 

   Viskas prasidėjo prieš keletą dešimtmečių, kai šiame pastate A. Mickevičiaus gatvėje, Šiauliuose, gydytoja R. Streikuvienė atidarė stomatologijos kabinetą. Šiame pastate ji gyveno kartu su savo šeima, čia dirbo, priiminėjo pacientus. Vėliau stomatologijos kabinetas plėtėsi, jame pradėjo dirbti ir jos sūnus A. Streikus. Dabar Streikų odontologijos namuose dirbame mes, trečioji odontologų karta.

Keitėsi technologijos, „dantistai“ tapo „odontologais“, atsirado daugybė naujų pažangių gydymo metodų, pagaliau pasikeitė ir požiūris į gydytojus odontologus (vaikai jų nebebijo…), tačiau atmosfera Streikų odontologijos namuose išliko ta pati. Pacientai čia ateina kaip į namus, pasiilgę šilto ir malonaus bendravimo. Šalia malonaus aptarnavimo visiems jiems padedame išspręsti su dantimis ir burnos higiena susijusias problemas  – gydome skaudančius dantis, prižiūrime vaikiškus besikeičiančius dantukus, tvarkome šypseną įvairiais estetinės odontologijos metodais, implantuojame prarastus dantis, mokome burnos higienos pagrindų, kad vizitai pas gydytojus būtų tik tie du per metus, kuriuos rekomenduojame (profilaktiniam patikrinimui).

 

   Mūsų darbo principai nesikeičia jau daugelį metų: visus savo pacientus priimame su maksimaliu dėmesiu jų problemoms. Suprantame, kad daugeliui vizitas pas odontologą sukelia nemažai streso, todėl malonus ir šiltas bendravimas padeda sumažinti įtampą ir sukurti tokią atmosferą, į kurią mūsų pacientai su mielu noru grįžta vėl ir vėl… Dirbame sąžiningai, gerbiame visus savo pacientus ir kolegas, visus Streikų odontologijos namų svečius pasitinkame ir išlydime su plačia šypsena.

 

   „Streikų odontologijos namų kolektyvo vardu dėkoju visiems mūsų pacientams ir mūsų namų svečiams, kurie pas mus sugrįžta su gera nuotaika, o kartais ir atsiveda savo artimuosius, draugus, kolegas. Mūsų namuose esate labai laukiami. Visada pasitiksime jus gerai nusiteikę ir sieksime išspręsti jūsų problemas. Tai darė mano močiutė ir tėtis, tai darau aš pats ir tikiuosi, kad Streikų odontologijos namai visas puoselėjamas vertybes išlaikys ir ateityje, kai čia dirbs mūsų jaunoji karta.

Džiaugiamės, galėdami būti jūsų šypsenų dalimi.“

Linas Streikus, 

Streikų odontologijos namų gydytojas odontologas

Mūsų komanda

Linas Streikus –
gydytojas odontologas

Esu trečios kartos odontologų šeimos atstovas. Kadangi mano šeima čia gyveno ir dirbo, odontologo darbą mačiau iš labai arti. Norėjau tapti odontologu, nes padėti žmonėms visada atrodė itin prasmingas darbas. Dabar mano užduotis – gydyti pacientus ir rūpintis Streikų odontologijos namais bei jų ateitimi.

 

Daiva Streikuvienė

Daiva Streikuviene – gydytoja odontologė

Kai atėjau į Streikų namus, susižavėjau ta atmosfera, kuri šiuose namuose yra palaikoma jau daugybę metų. Malonus bendravimas, draugiškumas ir šeimyniškumas nėra dažnas atvejis odontologijos klinikose. 

Dabar prisidedu prie to, kad mūsų pacientai jaustųsi, kaip namie net ir atsisėdę į odontologo kėdę.

Gytė

Gytė Saulė - gydytojo odontologo asistentė

Streikų Odontologijos namai, tai namai, kuriuose nedingsta šypsenos. Džiaugiuosi iš visos širdies, turėdama galimybę dirbti kartu. Esu atsakinga ir siekianti užsibrėžto tikslo. Visada pasiruošusi padėti ir rasti sprendimus. Šypsokimės – tai nieko nekainuoja!

Taide

Taidė – gydytojo odontologo asistentė - burnos higienistė

Paciento pasitikėjimas didžiausia vertybė mano darbe, todėl savo atsakingu požiūriu bandau jį užsitarnauti. Noriai gilinu savo žinias apie burnos higieną ir dalinuosi jomis su pacientais, kad kiekvienas galėtų džiaugtis sveikais dantimis. Mano darbas reikalauja kruopštumo ir atsidavimo.

 

 

Jolita

Jolita Bagdonaitė - gydytojo odontologo asistentė - administratorė

Dirbti administratore odontologijos klinikoje – tai visiškai kitokia patirtis, nei įprastoje įmonėje. Smagu su šypsena pasitikti pagalbos ieškančius pacientus, o išlydint matyti jų laimingus veidus. Malonu bendradarbiauti su profesionaliais gydytojais, jiems padėti ir jaustis svarbia komandos dalimi.

Evgenia

Yevgeniia Hyzhko - gydytoja odontologė

Esu gydytoja endodontė – terapeutė. Mikroskopas- geriausias mano draugas! Endodontija – tai viena svarbiausių odontologijos krypčių, nes gydymo procesas vyksta ne danties išorėje, o jo viduje! Dažniausia gydau ir padedu pacientams išsaugoti tuos dantis, kurie būna pasmerkti pašalinti. Aš juos gelbėju! Dantų šaknų kanalų gydymas mikroskopu – kruopštus, kokybiškas darbas ir visuomet puikus rezultatas!

Dalia

Dalia – gydytojo odontologo asistentė, burnos higienistė

 

 

Klinikoje supratau, kad svarbiausia yra teigiamas požiūris į savo darbą, kolegas ir pacientus. 

Taip pat labai svarbi ir odontologijos klinikos atmosfera. 

Kai pacientams čia patinka būti, jie noriai sugrįžta, tada ir šypsenas tvarkyti sekasi kur kas geriau.

 

 

Viktorija

Viktorija Beinoravičiūtė - gydytoja odontologė


Darbe mane žavi iššūkiai ir jausmas, kai juos įveiki. Asmeninės savybės – kantrybė, kruopštumas, kūrybiškumas, o profesionali komanda padeda kasdien tobulėti. Tikiu, kad šypsena gali keisti gyvenimą, didinti pasitikėjimą savimi, bei tapti neatsiejama įvaizdžio dalimi.
Arvydas Streikus

Arvydas Streikus – gydytojas odontologas

 

 

Tai mano namai. Čia gyvenu, dirbu, ilsiuosi. Čia mano šeima ir darbas. Dėl to darau viską, kad visiems čia apsilankiusiems būtų malonu ir jauku. Bet kuri liga ar sveikatos sutrikimas sukelia stresą. 

Odontologijos klinikoje šį stresą bandome sumažinti iki minimumo. Ar mums tai pavyksta? Tegul tai pasako mūsų pacientai – mūsų namų svečiai.

HEADSHOT portrait

Viltė Viktoravičiūtė - gydytoja odontologė

 

Abipusis gydytojo ir paciento bendradarbiavimas leidžia sukurti saugią, ramią ir jaukią aplinką vizito metu. Tik išsklaidžius paciento baimes, abejones ar nerimą, galiu užtikrinti aukščiausią gydymo kokybę. Visuomet yra malonu matyti savo pacientus, išeinančius iš kabineto, su plačia šypsena!

 
HEADSHOT portrait

Ieva Tamošiūnaitė - gydytoja odontologė

 

Man labai smagu matyti šypsenas žmonių veide, todėl noriu, jog ta šypsena būtų sveika ir nuolat puoštų kiekvieno paciento veidą. Dirbant man svarbu įsiklausyti į pacientą ir kartu ieškoti geriausio sprendimo. Profilaktinius ir dažnesnius apsilankymus pas odontologą stengiuosi sukurti malonius ir be baimės. Savo žinias nuolat gilinu įvairuose kursuose, nes odontologija – tobulėti nestojanti sritis.

HEADSHOT portrait

Kristina Semeniukaitė - gydytojo odontologo asistentė - burnos higienistė

 

Siekiu savo pacientams suteikti kuo daugiau informacijos, juos motyvuoti, padėti prižiūrėti bei išsaugoti sveiką burnos būklę. Stengiuosi atrasti ryšį su žmogumi, jį išklausyti. Geriausias įvertinimas po procedūros – nuoširdi šypsena.

HEADSHOT portrait

Serhii Babych - gydytojas odontologas

 

Esu gydytojas endodontas – terapeutas. Darbo patirtis – daugiau nei 7 metai.  Mano specializacija – bet kokio sudėtingumo kanalų gydymas ir svetimkūnių šalinimas iš jų. Protezuoju naudodamas visų rūšių karūnėles, atlieku sudėtingas estetinio protezavimo procedūras.

HEADSHOT portrait

Lukas Streikus - administratorius

 

Klinikos administratorius – tai centras, aplink kurį sukasi visa klinikos veikla. Tiek matoma, tiek nematoma jos pusė. Darnus darbas – laimingi pacientai.

HEADSHOT portrait

Ieva Matuzienė - administratorė

 

 Apsilankę Streikų Odontologijos namuose jauskitės ramūs. Laiku išgirstas padrąsinantis žodis, profesionali pagalba, šypsena ir gera nuotaika padės išspręsti visas problemas.

HEADSHOT portrait

Monika Normantaitė - gydytojo odontologo asistentė - administratorė

 

Administratorės darbas teikia džiaugsmą: su šypsena pasitikti, suteikti tinkamą informaciją, pavaišinti kava ir, po apsilankymo pas gydytoją, matyti laimingus pacientų veidus.