Apie kliniką

   Apsilankiusieji mūsų odontologijos klinikoje patvirtina: tai visiškai nauja ir maloni patirtis…

 

   Iš tiesų Streikų odontologijos namai primena tikrus namus – čia mes priimame ne vien tik įprastus pacientus, bet daugiau svečius, kuriuos visada apgaubiame dėmesiu, šiluma, supratingumu. Streikų odontologijos namų personalas su visais svečiais – pacientais bendrauja taip, lyg būtume seni draugai ir pažįstami, užsukę pas mus pasitarti dėl savo burnos higienos ir sveikatos. Toks požiūris į pacientus – ne atsitiktinis. Tai ne reklaminis triukas ar eilinė užsienietiška rinkodaros akcija.

 

 

   Viskas prasidėjo prieš keletą dešimtmečių, kai šiame pastate A. Mickevičiaus gatvėje, Šiauliuose, gydytoja R. Streikuvienė atidarė stomatologijos kabinetą. Šiame pastate ji gyveno kartu su savo šeima, čia dirbo, priiminėjo pacientus. Vėliau stomatologijos kabinetas plėtėsi, jame pradėjo dirbti ir jos sūnus A. Streikus. Dabar Streikų odontologijos namuose dirbame mes, trečioji odontologų karta.

Keitėsi technologijos, „dantistai“ tapo „odontologais“, atsirado daugybė naujų pažangių gydymo metodų, pagaliau pasikeitė ir požiūris į gydytojus odontologus (vaikai jų nebebijo…), tačiau atmosfera Streikų odontologijos namuose išliko ta pati. Pacientai čia ateina kaip į namus, pasiilgę šilto ir malonaus bendravimo. Šalia malonaus aptarnavimo visiems jiems padedame išspręsti su dantimis ir burnos higiena susijusias problemas  – gydome skaudančius dantis, prižiūrime vaikiškus besikeičiančius dantukus, tvarkome šypseną įvairiais estetinės odontologijos metodais, implantuojame prarastus dantis, mokome burnos higienos pagrindų, kad vizitai pas gydytojus būtų tik tie du per metus, kuriuos rekomenduojame (profilaktiniam patikrinimui).

 

   Mūsų darbo principai nesikeičia jau daugelį metų: visus savo pacientus priimame su maksimaliu dėmesiu jų problemoms. Suprantame, kad daugeliui vizitas pas odontologą sukelia nemažai streso, todėl malonus ir šiltas bendravimas padeda sumažinti įtampą ir sukurti tokią atmosferą, į kurią mūsų pacientai su mielu noru grįžta vėl ir vėl… Dirbame sąžiningai, gerbiame visus savo pacientus ir kolegas, visus Streikų odontologijos namų svečius pasitinkame ir išlydime su plačia šypsena.

 

   „Streikų odontologijos namų kolektyvo vardu dėkoju visiems mūsų pacientams ir mūsų namų svečiams, kurie pas mus sugrįžta su gera nuotaika, o kartais ir atsiveda savo artimuosius, draugus, kolegas. Mūsų namuose esate labai laukiami. Visada pasitiksime jus gerai nusiteikę ir sieksime išspręsti jūsų problemas. Tai darė mano močiutė ir tėtis, tai darau aš pats ir tikiuosi, kad Streikų odontologijos namai visas puoselėjamas vertybes išlaikys ir ateityje, kai čia dirbs mūsų jaunoji karta.

Džiaugiamės, galėdami būti jūsų šypsenų dalimi.“

Linas Streikus, 

Streikų odontologijos namų gydytojas odontologas

Mūsų komanda

Linas Streikus –
gydytojas odontologas

Esu trečios kartos odontologų šeimos atstovas. Kadangi mano šeima čia gyveno ir dirbo, odontologo darbą mačiau iš labai arti. Norėjau tapti odontologu, nes padėti žmonėms visada atrodė itin prasmingas darbas. Dabar mano užduotis – gydyti pacientus ir rūpintis Streikų odontologijos namais bei jų ateitimi.

 

Daiva

Daiva Streikuviene – gydytoja odontologė

Kai atėjau į Streikų namus, susižavėjau ta atmosfera, kuri šiuose namuose yra palaikoma jau daugybę metų. Malonus bendravimas, draugiškumas ir šeimyniškumas nėra dažnas atvejis odontologijos klinikose. 

Dabar prisidedu prie to, kad mūsų pacientai jaustųsi, kaip namie net ir atsisėdę į odontologo kėdę.

Karolina

Karolina Brazdeikytė – gydytoja odontologė

Kolegos ir pacientai sako, kad esu atsakinga ir dėmesinga gydytoja. Atidžiai ir kruopščiai įvertinu kiekvieną situaciją, kiekvieno paciento atvejį. Atkuriu danties vainikų defektus plombomis, maksimaliai tausoju nuosavus danties audinius. Domiuosi ir nuolat tobulinu žinias dantų šaknų kanalų gydymo srityje.
Taide

Taidė – gydytojo odontologo asistentė - burnos higienistė

Paciento pasitikėjimas didžiausia vertybė mano darbe, todėl savo atsakingu požiūriu bandau jį užsitarnauti. Noriai gilinu savo žinias apie burnos higieną ir dalinuosi jomis su pacientais, kad kiekvienas galėtų džiaugtis sveikais dantimis. Mano darbas reikalauja kruopštumo ir atsidavimo.

 

 

Gražina

Gražina - gydytojo odontologo asistentė

Myliu savo darbą ir odontologijos kabinete dirbu 24 metus. Streikų odontologijos namai man parodė, kaip lengva dirbti, kai tarp kolegų vyrauja atvirumas ir santarvė. Tada ir pacientai jaučiasi laisviau ir jaukiau. Esu bendraujanti ir paprasta. Mėgstu aktyvų laisvalaikį. Juk sveikame kūne turi būti sveika siela…

 

 

Ema

Ema – gydytojo odontologo asistentė - burnos higienistė

Dirbu su didžiausiu noru ir užsidegimu, kad pacientai turėtų kuo sveikesnę ir gražesnę šypseną išeidami iš odontologo kabineto. Kiekvienam pacientui siekiu procedūras atlikti kuo švelniau, kad nesukelčiau diskomforto sėdint odontologo kėdėje. Individualiai rekomenduoju ir patariu, kaip turėti sveikesnę ir gražesnę šypseną.

 

Agnė

Agnė – gydytoja
odontologė

Dirbdama tiek su vaikais, tiek su suaugusiais siekiu, kad iš odontologo kabineto kiekvienas išeitų ne tik atsikratęs baimės jausmo, bet ir turėdamas norą sugrįžti. Kiekvienas Jūsų – tai galimybė iš naujo sau ir, svarbiausia, pacientui įrodyti, kiek daug pakeičia šypsena. Didžiuojuosi Streikų namais ir čia tvyrančia malonaus aptarnavimo atmosferai – tai retenybė ir vertybė, kurią privalome puoselėti.

 

Dalia

Dalia – gydytojo odontologo asistentė, burnos higienistė

 

 

Klinikoje supratau, kad svarbiausia yra teigiamas požiūris į savo darbą, kolegas ir pacientus. 

Taip pat labai svarbi ir odontologijos klinikos atmosfera. 

Kai pacientams čia patinka būti, jie noriai sugrįžta, tada ir šypsenas tvarkyti sekasi kur kas geriau.

 

 

Arvydas Streikus

Arvydas Streikus – gydytojas odontologas

 

 

Tai mano namai. Čia gyvenu, dirbu, ilsiuosi. Čia mano šeima ir darbas. Dėl to darau viską, kad visiems čia apsilankiusiems būtų malonu ir jauku. Bet kuri liga ar sveikatos sutrikimas sukelia stresą. 

Odontologijos klinikoje šį stresą bandome sumažinti iki minimumo. Ar mums tai pavyksta? Tegul tai pasako mūsų pacientai – mūsų namų svečiai.

Kęstutis

Kęstutis Gronskis - Gydytojas odontologas, ortopedas specialistas - implantologas

Kiekvieno paciento gydymo planas yra labai unikalus, todėl mano, kaip specialisto, svarbiausias darbo principas – suteikti pacientams kokybiškiausią gydymą pagal kiekvieno individualią situaciją, vadovaujantis patirtimi ir įgytomis žiniomis per ilgalaikę praktiką. O svarbiausias darbo tikslas – kruopščiai atliktos procedūros, kurios leidžia pacientams vėl mėgautis gyvenimo kokybe ir šypsotis.

 

Viktorija

Viktorija Beinoravičiūtė - Gydytoja odontologė


Darbe mane žavi iššūkiai ir jausmas, kai juos įveiki. Asmeninės savybės – kantrybė, kruopštumas, kūrybiškumas, o profesionali komanda padeda kasdien tobulėti. Tikiu, kad šypsena gali keisti gyvenimą, didinti pasitikėjimą savimi, bei tapti neatsiejama įvaizdžio dalimi.